Роздільний збір побутових відходів

У рамках проекту “Екологічне місто” ми розробили програму пілотного впровадження роздільного збору побутових відходів мешканцями міста Вінниця.

МЕТА ПРОЕКТУ

Формування системи роздільного збору побутових відходів як основної передумови ефективного рециклінгу і нормалізації санітарного та екологічного стану міста Вінниця.

Щороку, мешканці Вінниці виробляють більш ніж чверть тонни побутових відходів на людину.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Впроваджувати механізм роздільного збору побутових відходів, зібрати статистику, дізнатися думку населення, одночасно займаючись інформуванням і освітою населення по питанню роздільного збору побутових відходів.

  1. Впровадження пробного збирання відходів з формуванням двох потоків відходів, «вологого» і «сухого», в декількох спеціально обраних місцях. Збір «сухих» відходів здійснюється як паралельно з основним збором відходів, так і іншими способами.
  2. Підвищення рівня обізнаності та інформованості населення про переваги, необхідність і можливості роздільного збору побутових відходів. Люди повинні свідомо розуміти особисту відповідальність кожного за позитивний результат проекту, як цивілізований шлях існування самих себе і їх дітей, в першу чергу.
  3. Моніторинг і аналіз статистики та думок громади міста, в питанні роздільного збору побутових відходів.


ТРИ БЛОКИ ПРОЕКТУ

  • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЛОК
  • ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ БЛОК
  • ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИЙ БЛОК